-
SUN 7 - лампа нового покоління. Основною перевагою даної лампи є висока швидкість полимизации. Всього один шар гель-лакового покриття висушить за 10 секунд. Термін роботи 50 000 годин. Лампа створена для полимизации гелів, а також гель-лаків. SUN 7 оснащена датчиком, який буде автоматично включати прилад.
Технічні характеристики
- Гібридна лампа SUN 7 smart 2.0 білого кольору, має таймер на 10, 30, 60, 99 секунд, потужність - 48 Ват.
- Вид обладнання UV + LED
- Додаткові функції Сенсор датчика руху, таймер
- Потужність лампи 48 Вт
- Вага 0,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | UV/LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴








