Кошик
309 відгуків
ЛУЧШИЙ ОПТОВО-РОЗНИЧНЫЙ СУПЕРМАРКЕТ НОГТЕВОГО СЕРВИСА. 20 ЛЕТ ОБУЧАЕМ! ВЫПУСКАЕМ! ТРУДОУСТРАИВАЕМ!
+380975070177
+380933202305
+380673032411

Полигель, акригель F. O. X

Акригель або полигель... На думку багатьох нейл-фахівців це матеріал майбутнього в манікюрною сфері, новий довгоочікуваний продукт з унікальними властивостями і широкими можливостями. Отже, що ж він собою являє?

АКРИГЕЛЬ – ДОСТУПНЕ НЕЙЛ-ДИВО!

Говорячи простою мовою, без складної термінології, полигель для нігтів – це вдалий симбіоз акрилу і гелю. Він щільний, абсолютно не тече, потребує розрівнювання, тобто, тут все як у акрилу. Але! Нігті, змодельовані за допомогою цього матеріалу, вимагають полімеризації в ультрафіолетовій лампі, інакше акригель не застигає. Така властивість надає йому гель. Крім того, в процесі роботи не виділяється характерного різкого запаху, що має величезне значення. Продукт гіпоалергенний – ще один значний плюс.

Майстри, які встигли випробувати полигель (polygel), заявляють про те, що правильна техніка роботи з ним дозволяє уникнути трудомісткого обпилювання і скорочує час моделювання нігтів. Продукт універсальний, так як застосовується для нігтьового нарощування, ремонту нігтьових пластин, їх укріплення і вирівнювання. У числі основних характеристик, якими володіє акригель для нарощування нігтів, необхідно відзначити:

  • міцність;
  • відсутність необхідності змішувати два компоненти для отримання готового матеріалу (просто відкриваєте тюбик і можна приступати до роботи);
  • щільну консистенцію, що нагадує жуйку;
  • повна відсутність розтікання;
  • збереження пластичності до моменту полімеризації в ультрафіолетовій лампі (зручно новачкам, так як можна не поспішати і домагатися ідеальних форм і пропорцій).

МАТЕРІАЛ МАЙБУТНЬОГО

Кому вже прямо зараз варто купити акригель? По-перше, майстрам, добре володіють техніками акрилового та гелевого нарощування. Їм новий матеріал обов'язково сподобається. По-друге, новачкам, які опановують тонкощі моделювання нігтів. Їм не доведеться переживати про дотримання пропорцій мономеру і пудри, хвилюватися за консистенцією гелю, який має властивість розтікатися, поспішати, як при роботі з акрилом.

В общем, преимуществ у данного продукта очень много. Если вы ищете нечто универсальное, доступное и новое, тогда этот материал обязательно заслуживает внимания. Купить полигель в нашем интернет-магазине очень просто: делаете заказ, выбираете способ доставки и спустя очень короткое время получаете товар в свое распоряжение. Спешите оценить его преимущества и освоить еще один способ нейл-моделирования!