



Лампа безтіньова підлогова LED Smart Moon Light M2XL. зі штативом і регулюванням світла. 20 Вт. колір чорний
2 899 ₴
- В наличии
- Код: M2XL
- +380 (67) 907-58-03
- +380 (67) 303-24-11
Опис для Лампа безтіньова підлогова LED Smart Moon Light M2XL. зі штативом і регулюванням світла. 20 Вт. колір чорний
LED Smart Moon Light M16XL - спеціальна безтіньова лампа підлогового типу. Забезпечує якісне освітлення та не затінює робочу зону. Незамінна для майстрів, що працюють з бровами та віями, фахівців з тату, косметологів тощо. Також дозволяє знімати якісні відеоогляди, ролики.
Світильник у вигляді дуги (або півмісяця) - унікальне рішення, яке оцінять стилісти, візажисти, бьюті-майстри. Це гарантія професійного світла без додаткових приладів. Розташовані по дузі світлодіоди повноцінно освітлюють робочу зону, не відкидаючи тіней та відблисків. Вони випромінюють м'яке, але при цьому яскраве світло, в якому видно будь-які деталі, включаючи тонкі і світлі волоски.
Лампа працює від електромережі, керування режимами здійснюється за допомогою пульта. Передбачена можливість регулювання яскравості світла та теплоти. Є тримач для смартфона.
Колір - чорний.
Переваги:
- плафон унікальної форми;
- естетичний дизайн;
- надійна металева конструкція;
- економне електроспоживання;
- комфортне освітлення та зменшення втоми очей.
Завдяки телескопічному штативу можна вибрати потрібну висоту. Плафон обертається на 360 градусів, тому його положення легко змінити, щоб освітити потрібну область.
Характеристики:
Напруга - 110-240 В 50-60 Гц
Потужність - 20 Вт
Світловий потік - 1800 лм
Висота – регульована
Максимальна висота штатива – 130 см
Довжина дуги світильника - 60 см
Пульт управління - є
Регулювання яскравості світла - є
Регулювання температури кольору - 3000 К, 4500 К, 6000 K
Гарантія - 1 місяць.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Производитель | SUN |
| Высота | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 16.0 |
| Вид оборудования | LED лампа |
| Срок службы ламп | 50000 |
| Цвет | Черный |
| Длина | 24 мм |
- Цена: 2 899 ₴



