Безтіньова LED лампа настольна для майстрів з тримачем для телефона.
1 950 ₴
- В наличии
- Код: Б3
- +380 (67) 907-58-03
- +380 (67) 303-24-11
Професійна безтіньова лампа для майстрів манікюру, з нарощування вій, косметологів.
Професійна безтіньова лампа з підвищеною потужністю 20 ват ідеально підходить для майстрів манікюру, з нарощування вій, косметологів. Лампа має м'яке рівномірне свічення, лампа не моргає, очі від світла не втомлюються, можна працювати під лампою цілий день без шкоди для очей. Настільний світильник має плафон форми довгої, дуги, що світиться, і кріпитися за допомогою струбцини, це дозволяє при виконанні робочих процедур направляти світло від світлодіодної панелі на потрібну зону. Регулюється з пульта керування, розміщеного на дроті. Лампу для нарощування можна регулювати по висоті та повертати на 360 градусів навколо своєї осі.
Характеристики:
Світловий потік: 3600 люмен;
Колірна температура: 3000-6000К;
Довжина кабелю: 180 см;
Кількість світлодіодів: 180 шт;
Вага з упаковкою (кг): 2.6 кг;
Напруга: 220В.
LED Лампа на струбцині має форму дуги, це дозволяє спрямовувати світло від світлодіодної лампи на потрібну робочу зону майстра. Світло на настільній лампі регулюється за допомогою диммера, можна регулювати яскравість лампи та колірну температуру від теплого до холодного свічення. Встановлюється на кушетку або робочий стіл за допомогою металевої струбцини.
Світловий потік: 3600 Люмен, Індекс перенесення кольорів: RA 90. (максимально наближений до денного світла), колірна температура 3000-6000К.
| Основные | |
|---|---|
| Мощность лампы для сушки ногтей | 48 Вт |
| Дополнительные функции | Сенсор датчика движения, Таймер |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Максимальное время установки таймера | 60 сек |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Производитель | SUN |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 24 мм |
| Высота | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 16.0 |
| Вид оборудования | UV/LED |
| Срок службы ламп | 50000 |
- Цена: 1 950 ₴











